Op zaterdag 3 oktober om 20.00 uur spelen we het uitduel bij FC Eindhoven. De kaartverkoop voor dit duel start op vrijdag 18 september om 10.00 uur en loopt tot vrijdag 2 oktober om 12.00 uur. De voorrangsregeling is bij deze wedstrijd van kracht.
De wedstrijd is ingeschaald als een auto/buscombi, waarbij het maximaal vrij te geven autokaarten door de gemeente Eindhoven is vastgesteld op 250. Deze mogen we verdelen over 60 parkeerplaatsen in P&R Genneperparken. We richten de verkoop zo in dat iedereen in de eerste voorrangperiode verzekerd is van een autoplek.
Buscombi €37,- (wedstrijdkaart €9,-, service- en beveiligingskosten €8,-, buskosten €20,-)
De bussen vertrekken om 17.00 uur vanaf het busstation aan de Hamburgerbroeklaan in Doetinchem. In de bus is het toegestaan maximaal 4 blikjes alcoholische drank mee te nemen.
Autocombi €17 (wedstrijdkaart €9,-, service- en beveiligingskosten €8,-)
Deze wedstrijd is te bezoeken middels een autocombi. Je hebt alleen toegang tot het bezoekersvak als je in het bezit bent van een parkeerkaart en wanneer je met 4 personen in één voertuig zit. Deze parkeerkaart is tussen 18:45 en 19:15 om te wisselen bij BP De Sonse Heide aan de A50. Bij deze verzorgingsplaats heb je de mogelijkheid om over te stappen in een andere auto, zodat je met 4 personen in één voertuig zit.
Voorrangsregeling:
Voorrang periode 1
Aanvang verkoop, Vrijdag 18 september 10.00 uur
Einde verkoop: Maandag 21 september 10.00 uur
Heb je het afgelopen jaar meer dan 9 uitwedstrijden bezocht, dan val je binnen deze voorrangsregeling. Als je in deze regeling valt, ben je wel verzekerd van een (auto)kaart.
Voorrang periode 2
Aanvang verkoop, maandag 21 september, 10.00 uur
Einde verkoop: Donderdag 24 september, 10.00 uur
Heb je het afgelopen jaar meer dan 3 uitwedstrijden verkocht, dan val je binnen deze voorrangsregeling. Als je in deze regeling valt, ben je niet verzekerd van een wedstrijdkaart.
Voorrang periode 3
Aanvang verkoop: Donderdag 24 september, 10.00 uur
Einde verkoop: Vrijdag 2 oktober 12.00 uur
In deze regeling kan iedereen met uitkaartregistratie een kaart bestellen.
Extra informatie:
Negenpersoonsbusjes zijn toegestaan, meld die wel even aan via supporterszaken@degraafschap.nl .
Na woensdag 30 september worden geen nieuwe bussen meer besteld.