Skip to content
Stadion van boven
Webversie Tvd PJPG Clubnieuws

Clubicoon Ted van de Pavert verlengt contract als jeugdtrainer bij De Graafschap

De Graafschap en clubicoon Ted van de Pavert hebben overeenstemming bereikt over het verlengen van zijn contract. Daarmee blijft Van de Pavert ook de komende twee seizoen verbonden aan de club als hoofdtrainer binnen onze jeugdopleiding. 

“We zijn erg blij dat we Ted van de Pavert twee jaar langer aan boord houden als trainer”, geeft hoofd jeugdopleiding Wouter Stronks aan. “Met zijn ervaring als speler én trainer is hij een belangrijke kracht binnen de opleiding. Ted kent de club door en door en weet wat het betekent om op het hoogste niveau te presteren en in ons stadion te spelen. Die ervaring brengt hij dagelijks over op de spelers in de eindfase van de jeugdopleiding. Bovendien past Ted perfect binnen de cultuur en visie die we als club nastreven. We kijken uit naar een verdere succesvolle samenwerking.”

“Ik ben blij met de contractverlenging”, sluit Van de Pavert, op dit moment hoofdtrainer van de Onder 19, aan. “Op deze manier kan ik mezelf ontwikkelen, bezig zijn met de jeugdspelers in de bovenbouw en onderdeel blijven van deze mooie club.” Van de Pavert speelde als voetballer maar liefst 273 officiële duels voor de Achterhoekse Trots, voordat hij in 2023 als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding van De Graafschap begon.

Simon kistemaker2

Gewoon je kloten eraf werken

Simon Kistemaker

Trainer 1989 - 1993

Speler 2