Organisatie seizoen 2018 - 2019

Contactgegevens
Algemeen: info@degraafschapvoetbalacademie.nl
Wedstrijdcoördinator: wedstrijdcoordinator@degraafschap.nl
Communicatie: communicatie@degraafschapvoetbalacademie.nl
RSVJ: rsvj@degraafschapvoetbalacademie.nl


Hoofd jeugdopleiding: Jefta Bresser
Hoofd jeugdscouting: Felix Monasso

Coördinatoren per leerplan
:
Profplan & Basisplan: Tim Bakens & Stefan Maletic
Talentenplan: Wouter Stronks

De Graafschap O19
Hoofdtrainer: Tim Bakens
Assistent: Lion kaak | Ralf Timmer
Verzorger: Mark Vriezekolk
Teammanager: Martin Konijnenberg
Materiaalman: Marco Konijnenberg

De Graafschap O17
Hoofdtrainer: Stefan Maletic
Assistent: Sander van Aken | Fethi Ozerdogan
Verzorger:Thijs Fleming
Teammanager: Eugene van Londen

De Graafschap O16
Hoofdtrainer:
Stefan Maletic
Assistent:
Roy Ebbers
Verzorger:
Ilse Smit (stage)
Teammanager:
Sjef Faber

De Graafschap O15
Hoofdtrainer: Mathijs de Waard
Assistent: Nahrenjo Pelgrim
Verzorger: Vivianna Venes
Teammanager: vacature

De Graafschap O14
Hoofdtrainer: Arjen Nijman
Assistent: Luuk te Boekhorst
Verzorger: Anouk Brethouwer
Teammanager: Roy Kusters | Martijn Lieftink

De Graafschap O13
Hoofdtrainer: Wouter Stronks
Assistent: Mitchel Hammadi
Verzorger: Jet van der Laan
Teammanager: Arjan Engel

De Graafschap O12
Hoofdtrainer: Luuk Bruijl
Assistent: Lucas Ekkers (stage)

De Graafschap O11
Hoofdtrainer: Ruud Goorhuis
Assistent: Sjoerd Voerman

De Graafschap O10
Hoofdtrainer: Thom de Gucht
Assistent: Sander Jak (stage)

De Graafschap O9
Hoofdtrainer: Harm Vaags
Assistent: Sjoerd Voerman

Coördinator Keepers: Edwin Susebeek
Coördinator Teammanagers: Martin Konijnenberg | Eugene van Londen
Coördinator Scheidsrechters: Frans Heister

Specialisten:
Keeperstrainers: Edwin Susebeek, Kevin Swarthoff, Jordy Rondeel
Fysiek trainer: Tom Patricola
Voetbalhandelingen: Milenko Visser
Talentbegeleider Achterhoek Younited: Geeke Barmentloo
Medische staf: Martijn Damen, Miriam Kemetter, Tom Patricola, Koen Gerritsen, Mark Vriezekolk
Assistent scheidsrechters: Kelian Wijnen (O19), Jurgen Seppenwoolde (O17 uit), Frans Heister (O17 & O13 thuis), Lars Westendorp (O16), Frank Jansen (O15), Rob de Haan (O14), Arjan Engel (O13 uit)

Scouting: Felix Monasso & Karen Wevers (administratie) | jeugdscouting@degraafschap.nl
Scouts: Scouts seizoen 2018-2019

Wedstrijd coördinator: Karin Wissink | wedstrijdcoordinator@degraafschap.nl
Wedstrijd coördinator thuiswedstrijden: Nils Vos
Coördinator vrijwilligers & facilitair: Jan van Londen | coordinator@degraafschapvoetbalacademie.nl
Coördinator Communicatie & VriendenLoterij: Mariska Bais | communicatie@degraafschapvoetbalacademie.nl

Talent & Onderwijs: Anke Evers | Anke.Evers@degraafschap.nl en Karen Wevers | Karen.Wevers@degraafschap.nl

Accommodatie beheerder Bezelhorst & SVDW: Ben Schutter
Kantinemedewerkster Bezelhorst: Petra Bergevoet
Kantinebeheerder SVDW: Bennie Hulzink
Materiaal/kleding: Manfred Wieben/Niek Oostendorp | degraafschap.kleding@gmail.com
Vervoer: Sjef Faber | Sjef.Faber@degraafschap.nl