Organisatie seizoen 2017 - 2018

Contactgegevens
Algemeen: info@degraafschapvoetbalacademie.nl
Wedstrijdcoördinator: wedstrijdcoordinator@degraafschap.nl
Communicatie: communicatie@degraafschapvoetbalacademie.nl
RSVJ: rsvj@degraafschapvoetbalacademie.nl


Hoofd jeugdopleiding: Dennis te Braak | Dennis.te.Braak@degraafschap.nl
Hoofd jeugdscouting: Iwan Geurts | Iwan.Geurts@degraafschap.nl

Coördinatoren per leerplan
:

Profplan: Dennis te Braak
Basisplan: Tim Bakens
Talentenplan: Iwan Geurts & Dennis te Braak

De Graafschap O19
Hoofdtrainer: Tim Bakens
Assistent: Lion kaak
Stagiair: Steven Verheijen | Matthijs de Waard
Verzorger: Tom Patricola
Teammanager: Martin Konijnenberg
Materiaalman: Herman Wassink

De Graafschap O17
Hoofdtrainer: Arthur Isselman
Assistent: Brian Hogeweide | Sander van Aken
Stagiair: vacant 
Verzorger: Mark Vriezekolk
Teammanager: Eugene van Londen
Elftalbegeleider: Patrick Zweers

De Graafschap O15
Hoofdtrainer: Fethi Ozerdogan
Assistent: Nahrenjo Pelgrim
Stagiair: Roy Ebbers
Verzorger: Vivianna Venes
Teammanager: Nahrenjo Pelgrim | Martijn Lieftink

De Graafschap O14
Hoofdtrainer: Stefan Maletic
Assistent: Ralf Timmer
Verzorger: Koen Gerritsen | Thijs Fleming
Teammanager: Bas Löverink

De Graafschap O13
Hoofdtrainer: Arjen Nijman
Assistent: Niels Meijer
Stagiair: Jos Mekkes
Teammanager: Roy Kusters

De Graafschap O12
Hoofdtrainer: Wouter Stronks
Assistent: -
Stagiair: Quinn Vervelde | Harm Vaags
Teammanager: Arjan Engel

De Graafschap O11
Hoofdtrainer: Thom de Gucht
Assistent: Sjoerd Voerman
Stagiair: Rik Simonse
Teammanager: Hilde Gerritsen

De Graafschap O10
Hoofdtrainer: Luuk Bruil
Assistent: Mitchel Hammadi
Stagiair: Jeremy Spits

De Graafschap O9
Hoofdtrainer: Ruud Goorhuis
Assistent: Eren Akgunlu
Stagiair: Thijs Schutten

Coördinator Keepers: Edwin Susebeek
Coördinator Teammanagers: Martin Konijnenberg
Coördinator Scheidsrechters: Frans Heister

Specialisten:
Keeperstrainers: Edwin Susebeek, Kevin Swarthoff, Jordy Rondeel
Voetbalconditie trainer: Dennis te Braak
Voetbalcoördinatie trainers: Anne Rose van der Wal, Tom Patricola
Voetbalhandelingen: Milenko Visser
Talentbegeleider Achterhoek Younited: Geeke Barmentloo
Medische staf: Martijn Damen, Miriam Kemetter, Tom Patricola, Koen Gerritsen
Persoonlijkheid: Paul van Zwam, Vanja Ivanisivic
Assistent scheidsrechters: Frank Jansen (O15), David van Bergen (O14), Rico Stap (O13), Frans Heister (O12)

Scouting: Iwan Geurts & Karen Wevers (administratie) | jeugdscouting@degraafschap.nl
Scouts: Scouts De Graafschap Pincvision Voetbalacademie

Wedstrijd coördinator: Karin Wissink | wedstrijdcoordinator@degraafschap.nl

Coördinator vrijwilligers & facilitair: Jan van Londen | coordinator@degraafschapvoetbalacademie.nl
Coördinator Communicatie & VriendenLoterij: Mariska Bais | communicatie@degraafschapvoetbalacademie.nl
Coördinator RSVJ & commerciële voetbalactiviteiten: Jordy Rondeel | rsvj@degraafschapvoetbalacademie.nl

Talent & Onderwijs: Anke Evers | Anke.Evers@degraafschap.nl en Karen Wevers | Karen.Wevers@degraafschap.nl

Accommodatie beheerder Bezelhorst: Ben Schutter
Kantinebeheerder SVDW: Bennie Hulsink
Materiaal/kleding: Manfred Wieben/Niek Oostendorp | degraafschap.kleding@gmail.com
Vervoer & vrijwilligers: Sjef Faber | Sjef.Faber@degraafschap.nl

Weekschema (week 42)