Naar de inhoud
Scheidsrechter die met kinderen het veld op komt lopen.
Zoeken

Maandag 20 mei
VRIJ

Dinsdag 21 mei
VRIJ

Woensdag 22 mei
10.30 uur Training (SVDW)

Donderdag 23 mei
10:30 uur Training (SVDW)

Vrijdag 24 mei
Sponsoractiviteiten

Zaterdag 25 mei
VRIJ

Zondag 26 mei
VRIJ

Maandag 27 mei
Interne activiteiten

Dinsdag 28 mei
VRIJ

Woensdag 29 mei
Afsluiting seizoen

Bekijk alle weekschema's

Vink de items aan die je in je RSS feed wilt zien.

RSVJ en De Graafschap scoutingdag voor keepers

RSVJ en De Graafschap scoutingdag voor keepers 27-08-2012 - Zondag 26 augustus vond op sportpark De Veldhoek de RSVJ scoutingdag van de GKS en De Graafschap plaats. Zo’n 30 keepers vonden hun weg naar De Veldhoek. Pim ten Loeke, keeper van De Graafschap B1, vertelde de keepers wat het betekent om bij een profclub te voetballen: veel trainen, naar school gaan en heel weinig tijd om uit te gaan. Als je prof wilt worden moet je er veel voor doen en misschien nog wel meer voor laten om die droom na te jagen.


Na dit inspirerende verhaal mochten de jongens het veld op om te laten zien wat ze kunnen. Eerst in de loopladders, later in het doel met allerlei keepersvormen.

Na afloop gingen alle keepers met een certificaat en medaille naar huis. Ongetwijfeld een ervaring rijker, de dag was geslaagd en wie weet komt er zo maar een talent uit de hoge hoed.

Zie hier voor meer info over de Gelderse Keepersschool.

Terug naar de vorige pagina

Je kunt niet (meer) reageren op dit artikel.